shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S11-4 VIDOS
Čidlo: 2.1 Mpx, 1080p ; Uhol záberu: 130 ° ; IR prisvetľova ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : Štandard - Unique EM 125kHz ; Počet podporovaných predplatných: 4 ; Farba: Žula ;
146,15 €
S DPH
Video domáci telefón je inštalovaný v omietkovom kryte
Rad analógových domácich videotelefónov VIDOS X predstavuje prémiovú triedu a použitie najnovších a najžiadanejších technológií
S11-4 je určený na spoluprácu s domácimi videotelefónmi a panelmi zhodnými s analógovým systémom VIDOS X
| Kompatibilita: | Analógové domáce videotelefóny VIDOS X |
| Čidlo: | CMOS 2.1 Mpx, 1080p |
| Uhol záberu: | 130 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Štandard- Unique EM 125kHz |
| Zabudovaná čítačka papilárnych línií: | ![]() |
| Zabudovaný šifrátor: | ![]() |
| Počet podporovaných predplatných: | 4 |
| Video výstup: | zhoda s analógovým systémom domáceho video telefónu VIDOS X |
| Vybrané vlastnosti: | ICR - Mechanický IR filterPredný panel odolný proti vandalizmu Pamäť 40 tagov RFID Dodáva sa s kľúčenkou MASTER pre individuálne pridávanie používateľských kariet + 4 používateľské kľúčenky Zabudovaný podsvietený modul informačného štítku Nastavenie hlasitosti Prevádzkový režim : AHD/ PAL- vyberané prepínačom Obsluha elektromagnetických zámok a elektromagnetických pohonov Napájanie elektrozámky: 12V DC / max. 300mA |
| Napájanie: | Z vnútorného panelu : 12 ... 14.5 V DC |
| Kryt: | Zliatina hliníka - Odolná voči vandalom, Vodotesné |
| Farba: | Žula |
| Index of Protection: | IP54 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Rozmery: | 91 x 177 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
S11-4
Skladom


