shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S14D VIDOS
Čidlo: 2.1 Mpx, 1080p ; Uhol záberu: 120 ° ; IR prisvetľova ; Zabudovaný šifráto ; Počet podporovaných predplatných: 1 ; Farba: Strieborný ;
176,59 €
S DPH
Domáci video telefón je inštalovaný v podomietkovom kryte
Rad analógových domácich videotelefónov VIDOS X predstavuje prémiovú triedu a použitie najnovších a najžiadanejších technológií
S14D je určený na spoluprácu s domácimi videotelefónmi a panelmi zhodnými s analógovým systémom VIDOS X
| Kompatibilita: | Analógové domáce videotelefóny VIDOS X |
| Čidlo: | CMOS 2.1 Mpx, 1080p |
| Uhol záberu: | 120 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Zabudovaná čítačka papilárnych línií: | ![]() |
| Zabudovaný šifrátor: | ![]() |
| Počet podporovaných predplatných: | 1 |
| Video výstup: | zhoda s analógovým systémom domáceho video telefónu VIDOS X |
| Vybrané vlastnosti: | ICR - Mechanický IR filterPredný panel odolný proti vandalizmu Zabudovaná klávesnica Podsvietenie tlačidiel klávesnice Programovanie s pomocou klávesnice Podsvietené tlačidlo volania Nastavenie hlasitosti Prevádzkový režim : AHD/ PAL- vyberané prepínačom Obsluha elektromagnetických zámok a elektromagnetických pohonov Ovládanie elektrickej zámky – reléový kontakt : NO/NC |
| Napájanie: | Z vnútorného panelu : 15 V DC |
| Kryt: | Kyselinovzdorná oceľ + Plast, Odolná voči vandalom, Vodotesné |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| Rozmery: | 120 x 220 x 47 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |


