shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DOMÁCI VIDEO TELEFÓN INTEGROVANÝ S POŠTOVOU SCHRÁNKOU S551-SKM VIDOS
Uhol záberu: 87 ° ; IR prisvetľova ; Počet podporovaných predplatných: 1 ; Vybrané vlastnosti: Integrovaný s poštovou schránkou - Priechodný ;
456,72 €
S DPH
Domáci video telefón integrovaný s priechodnou poštovou schránkou s jedným vhodením
Schránka je určená na montáž v stĺpiku oplotenia alebo v stene
Vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov je odolná proti pôsobeniu atmosférických vplyvov
Domáci videotelefón bol vybavený farebnou kamerou s možnosťou horizontálnej a vertikálnej regulácie v rozsahu niekoľkých stupňov
S551-SKM je určený na spoluprácu s domácimi videotelefónmi a panelmi zhodnými s analógovým systémom VIDOS
| Kompatibilita: | Analógové domáce videotelefóny VIDOS |
| Čidlo: | 1/3 ", 600 TVL |
| Uhol záberu: | 87 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Zabudovaná čítačka papilárnych línií: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Zabudovaný šifrátor: | ![]() |
| Počet podporovaných predplatných: | 1 |
| Video výstup: | compatible with the VIDOS DUO digital video doorphone system |
| Vybrané vlastnosti: | Integrovaný s poštovou schránkou - Priechodný Kamera - Nastavenie uhla ± 10 ° Podsvietenie - 8 x LED IR Predný panel odolný proti vandalizmu Obsluha elektromagnetických zámok a elektromagnetických pohonov Tlačidlo voľby - Podsvietenie v modrej farbe |
| Napájanie: | Z vnútorného panelu |
| Spotreba energie: | <= 1.5 W (práca) |
| Kryt: | Kyselinovzdorná oceľ - Predný panel, Zadný panel Pozinkovaná oceľ - Zásuvka |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP54 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| Rozmery: | Predný panel : 285 x 332 mm Zadný panel : 260 x 110 mm Nastaviteľná hĺbka schránky : 260 ... 410 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
S551-SKM
Skladom


