shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN-S10 VIDOS
Čidlo: 2.1 Mpx, 1080p ; Uhol záberu: 126 ° ; IR prisvetľova ; Počet podporovaných predplatných: 1 ; Farba: Strieborný ;
91,34 €
S DPH
Video Doorphone is mounted in a surface-mounted housing
The VIDOS X series of analog video doorphones stands for the premium class and the use of the latest and technologies most desired by users
S10 je určený na spoluprácu s domácimi videotelefónmi a panelmi zhodnými s analógovým systémom VIDOS X
| Kompatibilita: | Analógové domáce videotelefóny VIDOS X |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS 2.1 Mpx, 1080p |
| Uhol záberu: | 126 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Zabudovaná čítačka papilárnych línií: | ![]() |
| Zabudovaný šifrátor: | ![]() |
| Počet podporovaných predplatných: | 1 |
| Video výstup: | zhoda s analógovým systémom domáceho video telefónu VIDOS X |
| Vybrané vlastnosti: | Obsluha elektromagnetických zámok a elektromagnetických pohonov Predný panel odolný proti vandalizmu Illuminated call button |
| Napájanie: | Z vnútorného panelu : 12 V DC |
| Spotreba energie: | 0.95 W (práca) 0.4 W (režim Standby) |
| Kryt: | Zliatina hliníka - Odolná voči vandalom, Vodotesné |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 48 x 133 x 19.5 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
S10
Skladom


