shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VŠESMEROVÁ ANTÉNA AMO-2G10 2.35 GHz ... 2.55 GHz 10 dBi UBIQUITI
Rozsah frekvencie: 2.35 GHz ... 2.55 GHz ; Polarizácia vĺn: duálny lineárny ; Šírka vodorovného lúča (H): 360 ° ; Šírka vertikálneho lúča (V): 12 ° ;
235,24 €
S DPH
Dvojpolarizačná, duálna, všesmerová anténa AirMax Omni
Anténa bola navrhnutá na spoluprácu s dedikovaným zariadením Ubiquiti Rocket M2
Vďaka svojej všesmerovej charakteristike žiarenia umožňuje vytvorenie vysoko výkonnej a pomerne lacnej základnej stanice v technológii 802.11n 2xMIMO s priepustnosťou siahajúcou do 300 Mbps
AMO-2G10 je ideálne riešenie na použitie v rozptýlenom klientskom prostredí, v ktorom existuje potreba pokryť signálom značnú oblasť (360 stupňov) zachovaním vysokej výkonnosti siete
| Rozsah frekvencie: | 2.35 GHz ... 2.55 GHz |
| Zosilenie : | 10 dBi |
| Polarizácia vĺn: | duálny lineárny |
| VSWR: | 1.7 |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 360 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 12 ° |
| Konektor: | 2 x SMA-RP |
| Priemer montáže na stĺp: | max. Ø 85 mm |
| Dĺžka kábla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Vysoká odolnosť voči vetru a atmosférickým podmienkam |
| Hmotnosť: | 2.19 kg |
| Rozmery: | 1010 x 122 x 105 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |

