shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ANTÉNA ANT-01/WI-FI ZAMEL
Všesmerová vonkajšia anténa s magnetickou základnou "Trident";Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Použitie: Wi-Fi ;
12,25 €
S DPH
Všesmerová vonkajšia anténa s magnetickou základnou "Trident"
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Konektor: | Zástrčka SMA-RP |
| Použitie: | Wi-Fi |
| Vybrané vlastnosti: | Dĺžka káblu - 3.0 m, magnetický podstavec |
| Rozmery: | Ø 30 x 90 mm |
| Hmotnosť: | 0.043 kg |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
