shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU MC16-PAC-EX-1 ROGER
Kontrolér MC16-PAC-EX-1 je multifunkčný elektronický modul určený na používanie v systéme RACS 5 v2 ver. EX, ktorý umožňuje realizáciu kontroly prístupu priechodu a automatiky budov;Počet podporovaných priechodov: 1 ; Vstupy: 8 ; Výstupy: 8 ; Počet prihlasovacích bodov: 2 ; Počet prístupových terminálov: 4 ; Počet prístupových zón: 2 ;
481,08 €
S DPH
Kontrolér MC16-PAC-EX-1 je multifunkčný elektronický modul určený na používanie v systéme RACS 5 v2 ver. EX, ktorý umožňuje realizáciu kontroly prístupu priechodu a automatiky budov
Pozor%
Z výroby nahraná licencia zahŕňa funkciu týkajúcu sa kontroly 1 priechodu a automatiky budov
| Počet podporovaných priechodov: | 1 |
| Vstupy: | 8 |
| Výstupy: | 8 |
| Počet používateľov: | max. 12000 - Počet identifikátorov |
| Počet nosičov na identifikátor: | 8 - Bezkontaktná karta, PIN, otlačok prstu a pod. |
| Počet oprávnení na identifikátor: | 100 |
| Vyrovnávacia pamäť: | Vyrovnávacia pamäť na 8 000 000 |
| Podpora čítačiek MCT: | 16 ks. |
| Pripojenie čítačiek: | 4 ks. - Wiegand / PRT |
| Počet prihlasovacích bodov: | 2 |
| Počet prístupových terminálov: | 4 |
| Počet prístupových zón: | 2 |
| Počet poplašných zón: | 2 |
| Počet uzlov automatiky: | 2 |
| Podpora batérie: | 12 V / 7 Ah |
| Komunikácia: | Ethernet - Zásuvka RJ-45 Rozhranie RS-485RACS 5 v2 EX (Roger) |
| Vybrané vlastnosti: | Ovládanie automatiky z úrovne terminálu systému Prezentácia stavov poplašného dohľadu na termináloch Ovládanie stavu dohľadu zón poplašného systému Hardvérová integrácia s poplašným a požiarnym systémom Multifunkčné parametrické vstupy vrátane Double Wiring Týždenné prístupové harmonogramy Viacročné kalendáre výnimiek Obsluha integrovaná v programe VISO EX |
| Napájanie: | 17 ... 22 V AC10 ... 15 V DC22 ... 26 V DC |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 175 x 72 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
