shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU MC16-PAC-ST-5 ROGER
Počet podporovaných priechodov: 5 (obojsmerné) ; Počet podporovaných čítačiek: 20 ; Vyrovnávacia pamäť: Vyrovnávacia pamäť na 8 000 000 ; Komunikácia: Ethernet ; Vybrané vlastnosti: Obsluha integrovaná v programe VISO ST ;
820,57 €
S DPH
Kontrolér MC16-PAC-ST-5 je multifunkčný elektronický modul určený na používanie v systéme RACS 5 v2, ktorý umožňuje realizáciu kontroly prístupu priechodu a automatiky budov
| Počet podporovaných priechodov: | 5 (obojsmerné) |
| Počet podporovaných čítačiek: | 20 |
| Počet používateľov: | neobmedzené (purchase of the appropriate license required) |
| Počet nosičov na identifikátor: | 8 - Bezkontaktná karta, PIN, otlačok prstu a pod. |
| Vyrovnávacia pamäť: | Vyrovnávacia pamäť na 8 000 000 |
| Počet prístupových zón: | 10 |
| Počet poplašných zón: | 10 |
| Podpora batérie: | 12 V / 7 Ah |
| Komunikácia: | Ethernet - Zásuvka RJ-45 RACS 5 v2 (Roger) Rozhranie RS-485 |
| Vybrané vlastnosti: | Obsluha integrovaná v programe VISO ST Functions in the VISO ST system: - MSSQL database - work in distributed systems - multi-station work - monitoring of transitions with video preview - T&A event reporting - maximum number of transitions in the system : 128 |
| Napájanie: | 17 ... 22 V AC10 ... 15 V DC22 ... 26 V DC |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 175 x 72 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
