shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
CENTRÁLA PRÍSTUPU ASC2204B-S DAHUA
Počet podporovaných čítačiek: 4 ks. ; Výstupná linka: 5 ks. - Relé ; Komunikácia: RS-485, Ethernet, Wiegand ;
370,55 €
S DPH
Centrála ASC2204B-S je určená pre systémy riadenia prístupu založených na elektrickom ovládaní otvárania dverí.
| Spolupráca: | DAHUA |
| Počet podporovaných čítačiek: | 4 ks. |
| Podpora batérie: | ![]() |
| Výstupná linka: | 5 ks. - Relé |
| Komunikácia: | RS-485, Ethernet, Wiegand |
| Napájanie: | 12 V DC/ 1.4 A |
| Vybrané vlastnosti: | 100000 indexovaných užívateľov História 150000 udalostí Vzdialené programovanie z PC Funkcia ochrany pred opakovaným použitím rovnakej karty na získanie prístupu (anti-passback) Počítadlo času otvorenia dverí s možnosťou odoslania poplašného signálu po prekročení zadanej hodnoty Automatic sending of alarm messages to the SmartPSS system or after entering a code, card or fingerprint defined as door opening under duress |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.0.2 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.354 kg |
| Rozmery: | 207 x 116 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

