shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA ASR1100B-V1 DAHUA
Podpora kariet: MIFARE S50 13.56 MHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: 1 ... 9 cm ; Komunikácia: RS-485, Wiegand ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný watch dog ; Kryt: Plastová ;
99,56 €
S DPH
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek
| Podpora kariet: | MIFARE S50 13.56 MHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 1 ... 9 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485, Wiegand |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 9 ... 15 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 100 mA |
| Vybrané vlastnosti: | Červené a zelené LED diódy Zabudovaný watch dog Buzzer |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | <= 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP67 |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.088 kg |
| Rozmery: | 72 x 102 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |


