shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ MAGNETICKÝ KONTAKT ARD323-W2(868) DAHUA
Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA ; Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: ~ 40 mm ; Rozsah frekvencie: 868 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1200 m (otvorený priestor) ; Farba: Biela ;
39,27 €
S DPH
Bezdrôtový detektor ARD323-W2(868) (magnetický kontakt) je použitý na ochranu okien a dverí
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | ~ 40 mm |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály |
| Rozsah frekvencie: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1200 m (otvorený priestor) |
| Vstupy alarmu: | ![]() |
| Batéria: | 1 x CR123A 3 V (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 5 roky |
| Vybrané vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži Poplach vybitej batérie Šifrovanie dát AES128 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.036 kg - Vysielač 0.034 kg - Magnet |
| Rozmery: | 100 x 21 x 21 mm - Vysielač 100 x 21 x 21 mm - Magnet |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
ARD323-W2(868)
Skladom

