shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ MAGNETICKÝ KONTAKT DS-PDMCS-EG2-WE Hikvision
Spolupráca: HIKVISION AX PRO ; Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: ~ 52 mm ; Rozsah frekvencie: 868 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1200 m ; Farba: Biela ;
47,20 €
S DPH
Bezdrôtový detektor DS-PDMCS-EG2-WE (magnetický kontakt) je použitý na ochranu okien a dverí
| Spolupráca: | HIKVISION AX PRO |
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | ~ 52 mm |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály |
| Rozsah frekvencie: | 868 MHz - Tri-X Wireless |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1200 m |
| Vstupy alarmu: | ![]() |
| Batéria: | 1 x CR2450 3 V (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 3 roky |
| Vybrané vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži Indikátor signálu Šifrovanie prevodu - 128-bit šifrovanie AES |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.02 kg - Jazýčkový kontakt 0.018 kg - Magnet |
| Rozmery: | Jazýčkový kontakt : 29 x 69 x 10 mm Magnet : 14 x 69 x 9 mm |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| SAP Code: | 314300061 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 2 roky |
DS-PDMCS-EG2-WE
Skladom

