shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÁ POPLACHOVÁ CENTRÁLA ARC3000H-W2(868) DAHUA
Frekvenčný rozsah činnosti bezdrôtových zariadení: 868 MHz ; Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: max. 2000 m ; Napájanie: 12 V DC / 1.5 A ;
134,27 €
S DPH
The ARC3000H-W2(868) wireless alarm control panel supports max. 150 devices
In addition, the device allows you to handle max. 6 wireless sirens and up to 64 remote control keyfobs
| Počet podporovaných bezdrôtových detektorov: | max. 150 ks. |
| Počet podporovaných kľúčeniek diaľkového ovládania: | max. 64 ks. |
| Podpora kariet/príveskov RFID: | ![]() |
| Počet obsluhovaných bezdrôtových sirén: | max. 6 ks. |
| Frekvenčný rozsah činnosti bezdrôtových zariadení: | 868 MHz |
| Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: | max. 2000 m |
| Klávesnica priložená: | ![]() |
| Expandér priložený : | ![]() |
| Zabudované moduly: | LAN, 10/100Mb, Wi-Fi |
| Prístup z počítača PC: | aplikácia DMSS - for the end user aplikácia COS Pro - for the installer |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | Obojsmerná komunikácia Konfigurácia prostredníctvom klienta www, mobilného klienta alebo softvéru LED indikácia |
| Napájanie: | 12 V DC/ 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | 163 x 163 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
ARC3000H-W2(868)
Skladom


