shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÁ POPLACHOVÁ CENTRÁLA AX PRO DS-PWA64-L-WE Hikvision
Bezdrôtová poplachová centrála DS-PWA64-L-WE obsluhuje 64 bezdrôtových poplašných vstupov a 64 bezdrôtových výstupov;Rozsah prevádzkovej frekvencie kľúčeniek a detektorov: 868 MHz ; Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: max. 2000 m ; Hlavné vlastnosti: Núdzový zdroj energie : zabudovaný akumulátor Li-Ion ; Napájanie: 100 V ... 240 V AC ;
339,49 €
S DPH
Okrem toho zariadenie umožňuje obsluhovať max. 4 bezdrôtové signalizátory a až 32 diaľkových ovládačov
| Počet podporovaných bezdrôtových detektorov: | max. 64 ks. |
| Number of supported PIR Cameras: | max. 48 ks. (nie je súčasťou balenia) |
| Počet podporovaných kľúčeniek diaľkového ovládania: | max. 32 ks. |
| Podpora kariet/príveskov RFID: | max. 32 ks. (nie je súčasťou balenia) |
| Počet obsluhovaných bezdrôtových sirén: | max. 4 ks. (nie je súčasťou balenia) |
| Rozsah prevádzkovej frekvencie kľúčeniek a detektorov: | 868 MHz |
| Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: | max. 2000 m |
| Zóny: | 16 |
| Časovače: | ![]() |
| Užívatelia + správcovia: | 30 + 1 + 1 |
| Klávesnica priložená: | ![]() |
| Expandér priložený : | ![]() |
| Zabudované moduly: | MODU Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n, 2.4 GHz LAN, 10/100Mb MODU GPRS - Obsluhuje správy typu push, textové upozornenia SMS a audio upozornenia prostredníctvom telefónu |
| Prístup z počítača PC: | aplikácia iVMS-4200 |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | Obojsmerná komunikácia Obsluha videoudalostí prostredníctvom mobilného klienta a e-mailu Konfigurácia prostredníctvom klienta www, mobilného klienta alebo softvéru Zhoda s protokolom SIA-Contact ID Zhoda s protokolom Tri-X/Cam-X LED indikácia Núdzový zdroj energie : zabudovaný akumulátor Li-Ion 3.8 V / 4520 mAh - 17.176 Wh Zhoda s normou EN 50131 @ Grade 2 |
| Napájanie: | 100 V ... 240 V AC(kábel je súčasťou balenia) |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| Rozmery: | 170 x 170 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401662 |
| Záruka: | 3 roky |
DS-PWA64-L-WE
Na objednávku



: zabudovaný akumulátor Li-Ion 3.8 V / 4520 mAh - 17.176 Wh Zhoda s normou EN 50131 @ Grade 2