shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DIGITÁLNY DOMÁCI TELEFÓN CDNP7ACC-ST-V2 ACO
Kompatibilita: ACO CDN ; Prevádzkový režim: Master / Slave ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : Unique EM 125kHz ; Počet podporovaných predplatných: 255 priestory ; Displej: LCD (vyhrievaný) ; Napájanie: 15 V DC / 400 mA alebo 12 V AC ± 0.5 V ; Index of Protection: IP42 ; Mechanická odolnosť: IK07 ;
226,66 €
S DPH
Centrály domáceho telefónu CDNP sú moderné zariadenia s digitálnou voľbou čísla bytu a otváraním dverí na základe kódu
Kryt vyrobený z hliníkovej zliatiny s dodatočným práškovým náterom poskytuje maximálnu ochranu proti vandalizmu a poveternostným podmienkam
| Kompatibilita: | ACO CDN |
| Spôsob montáže: | V závislosti od zvoleného rámčeka sa môže montovať pod omietku alebo na povrch |
| Prevádzkový režim: | Master / Slave |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Unique EM 125kHz |
| Počet podporovaných predplatných: | 255 priestory |
| Displej: | LCD (vyhrievaný) |
| Podsvietenie: | Podsvietenie v bielej farbe |
| Vstupy: | 4 x skrutkové konektory - Konektor napájania : ACalebo DC1 x skrutkový spoj "INPUT" - Externé tlačidlo na otváranie NO 1 x skrutkový spoj - pripojenie zvukového signálu z predchádzajúcej centrály 2 x zásuvka „EXTMOD” |
| Výstupy: | 2 x skrutkové konektory „ELOCK” - Pripojenie tradičného obojstranného elektrického vrátnika alebo reléového modulu CDN-PK 2 x skrutkové konektory - Audio 2 x skrutkové konektory - pripojenie druhého reléového výstupu |
| Dĺžka linky: | 1000 m (max) |
| Druh inštalácie: | Digitálna 2-vodičová |
| Vybrané vlastnosti: | Akustická a vizuálna signalizácia funkcií panela Otvorenie dverí bez prijatia hovoru Centrála môže fungovať ako Master alebo ako Slave Podpora 255 4-miestnych kódov nájomcov Podpora až 6144 kľúčeniek Akustická informácia v priestoroch o otvorení dverí Pridávanie a mazanie bezdotykových kľúčeniek pomocou kľúčenky "master" (samostatne pre každý priestor) a pomocou "superhlavné" kľúčenky (vo všetkých priestoroch) Možnosť pripojenia viacerých aktívnych prijímačov pod rovnakým číslom Funkcie vrátnika Ovládanie externých zariadení, napr. vstupnej brány, závory, osvetlenia, roliet |
| Napájanie: | 15 V DC/ 400 mA alebo 12 V AC± 0.5 V |
| Spotreba energie: | ~ 6 W |
| Kryt: | Hliník - práškovo lakovaný |
| Index of Protection: | IP42 |
| Mechanická odolnosť: | IK07 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.416 kg |
| Rozmery: | 205 x 90 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |
