shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL KAMERY CDNV-CAM-ST ACO
Modul kupolovej kamery vrátane zlúčovača určený pre digitálne panely CDNP a hliníkové rámčeky CDN-R-M-AL ST;Kompatibilita: ACO CDNP ; Napájanie: 15 V DC / 125 mA ;
165,05 €
S DPH
Modul kupolovej kamery vrátane zlúčovača určený pre digitálne panely CDNP a hliníkové rámčeky CDN-R-M-AL ST
| Kompatibilita: | ACO CDNP |
| Čidlo: | 600 TVL |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Kryt: | Pozinkovaná oceľ |
| Vstupy: | Kamera CDNV-CAM : 2 x ARK konektory - Pripojenie k napájaniu Zlúčovač CDNVS-CAM : 1 x RJ45Konektor zbernice 2 x ARK konektory - pripojenie videosignálu |
| Výstup: | Kamera CDNV-CAM : 2 x ARK konektory - pripojenie videosignálu Zlúčovač CDNVS-CAM : 1 x RJ45- Konektor zbernice 1 x zástrčka "EXTMOD" 2 x ARK konektory Napájanie CDNV-CAM |
| Vybrané vlastnosti: | Univerzálne použitie pre centrály Master a Slave Zavádza na systémovú zbernicu nasledujúce prvky: napájanie, diferenciálny videosignál a zvukovú linku. |
| Napájanie: | 15 V DC/ 125 mA |
| Spotreba energie: | ~ 1.6 W |
| Hmotnosť: | 0.157 kg (celkom) |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Rozmery: | 88 x 61 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |

