shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA CDN-ACC-ST ACO
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Kryt: Zliatina hliníka ; Počet podporovaných bezkontaktných kariet: 1530 ;
74,26 €
S DPH
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek
| Kompatibilita: | CDNP5 CDNP6 |
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Kryt: | Zliatina hliníka |
| Výstup: | 1 x zástrčka "EXTMOD" |
| Displej: | ![]() |
| Počet podporovaných bezkontaktných kariet: | 1530 - karty pre užívateľov + 6 - ďalšie karty správcu |
| Vybrané vlastnosti: | Možnosť uložiť a načítať pamäť modulu do súboru z úrovne softvéru |
| Prevádzková teplota: | -20 °C 50 °C |
| Napájanie: | 15 V DC45 mA |
| Spotreba energie: | ~ 0.7 W |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 88 x 61 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |

