shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MULTIPLEXER ZA-106AMS AMS
Vstup: FM : 87 ... 110 MHz, VHF/UHF : 174 ... 694 MHz + DC ;
13,27 €
S DPH
Anténna výhybka ZA-106AMS s 2 vstupmi sa používa ako prvok sčítajúci signály z 2 antén (signály pásma FM (87...110 MHz), a pásma VHF+UHF (174...694 MHz)), inštaluje sa na anténnom stožiari, v blízkosti anténnej zostavy
Je vybavený dodatočným filtrom na obmedzenie pásma UHF nad 700 MHz
ZA-106AMS umožňuje prenos napájania DC max. 24V/250mA k napájaniu zosilňovača inštalovaného v krabici antény (napájanie je možné vo vetve VHF/UHF)
| Vstup: | FM : 87 ... 110 MHz - Zásuvka F, VHF/UHF : 174 ... 694 MHz + DC- Zásuvka F |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Vložený útlm: | 1 dB |
| Útlm nevyváženia: | >= 40 dB |
| Jednosmerné prechody: | max. 24 V / 250 mA |
| Vybrané vlastnosti: | Zabudovaný filter >700 MHz |
| Kryt: | Kovová - Tienená + Plast |
| Montáž: | Na stožiar |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 90 x 54 x 34 mm |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobca / Značka: | AMS |
