shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MULTIPLEXER DC-015L TERRA
Vstup: FM / VHF (I/II) : 47 ... 108 MHz, VHF (III) : 174 ... 230 MHz UHF : 470 ... 790 MHz + DC ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný filter LTE ;
26,11 €
S DPH
Anténna výhybka DC-015L s 3 vstupmi sa používa ako prvok sčítajúci signály z 3 antén (signály pásma FM+VHFI/II (47...108 MHz), VHFIII (174...230 MHz) a pásma UHF (470...790 MHz)), inštaluje sa na anténnom stožiari, v blízkosti anténnej zostavy
Je možný prenos napájania 12 V DC do anténneho predzosilňovača cez vstup UHF
Výhybka má zabudovaný filter signálov LTE umožňujúci eliminovanie nežiaducich signálov v pásme 800 MHz (frekvencia 791...862 MHz) určený na realizáciu služieb dátového prenosu LTE
Liaty kryt zaisťuje vysokú účinnosť tienenia znemožňujúcu prenikanie rušiacich signálov do vnútra zariadenia
| Vstup: | FM / VHF (I/II) : 47 ... 108 MHz - Zásuvka F, VHF (III) : 174 ... 230 MHz - Zásuvka F UHF : 470 ... 790 MHz + DC- Zásuvka F |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Vložený útlm: | < 1 dB@ FM / VHF (I/II) < 1 dB@ VHF (III) < 2 dB@ UHF |
| Jednosmerné prechody: | 24 V / 200 mA |
| Vybrané vlastnosti: | Zabudovaný filter LTE Separácia VHF, UHF > 20 dBvysoká účinnosť tienenia |
| Kryt: | tlakom odlievané puzdro pripevnené vo vnútri kompaktného plastového krytu |
| Montáž: | Puzdro zariadenia možno jednoducho priskrutkovať na stenu alebo pomocou pásky pripevniť na stožiar |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 107 x 89 x 43 mm |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
DC-015L
Skladom
