shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MultiBAS SW-9108 ProfiSETT TELMOR
Rozsah frekvencie: 87 MHz ... 112 MHz - FM, 170 MHz ... 240 MHz - VHF / DAB, 470 MHz ... 694 MHz - UHF1, UHF2 ; Maximálna výstupná úroveň DIN45004B: > 95 dBµV ; Vybrané vlastnosti: Zhoda s DVB-T, DVB-T2, DAB, DAB+ ;
213,45 €
S DPH
Zariadenia MultiBAS od spoločnosti TELKOM-TELMOR sú kombináciou zosilňovača a multiprepínača
| Rozsah frekvencie: | 87 MHz ... 112 MHz - FM, 170 MHz ... 240 MHz - VHF / DAB, 470 MHz ... 694 MHz - UHF1, UHF2 950 MHz ... 2150 MHz - SAT |
| Zosilenie : | 15 dB@ FM 15 dB@ VHF / DAB 25 dB@ UHF1, UHF2 -2 dB... 6 dB@ SAT |
| Vstupy: | 8 ks. |
| Výstupy: | 8 ks. 5 ks. (Prenos signálu) |
| Napájanie predzosilňovačov: | 12 V DC: 50 mA / VHF/DAB, UHF1, UHF2 vstup |
| Nastavenie zosilenia: | -20 dB... 0 dB(pre jednu dráhu) |
| Maximálna výstupná úroveň DIN45004B: | >95 dBµV- FM >95 dBµV- VHF >95 dBµV- UHF1, UHF2 >94 dBµV- SAT |
| Útlm nevyváženia: | >10 dB |
| Pomer S/N: | < 17 dB- FM < 10 dB- VHF < 12 dB- UHF1, UHF2 |
| Vybrané vlastnosti: | Produktový rad ProfiSETT Zhoda s DVB-T, DVB-T2, DAB, DAB+ Duálny vstup UHF pre inštalácie vyžadujúce príjem z rôznych smerov Technológia 5G Protected Plynulá regulácia zosilnenia Vysoká separácia medzi vstupmi : > 20 dBNastavenie zosilenia High level of shielding |
| Napájanie: | 12 V DC/ 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | 24 W (max) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| Rozmery: | 192 x 185 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | TELMOR |
| Záruka: | 2 roky |
