shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZOSILŇOVAČ HA-024 TERRA
Rozsah frekvencie: 47 MHz ... 862 MHz ; Maximálna výstupná úroveň IMD3=60 dB DIN45004B: 97 dBµV ;
40,26 €
S DPH
| Rozsah frekvencie: | 47 MHz ... 862 MHz |
| Zosilenie : | 18 dB... 20 dB27 dB... 30 dBvyberané prepínačom |
| Počet vstupov/výstupov: | 1 / 1 + 1 (1 x test: -30dB) |
| Nastavenie zosilenia: | 17 dB |
| Regulácia sklonu charakteristiky: | 17 dB |
| Maximálna výstupná úroveň IMD3=60 dB DIN45004B: | 97 dBµV |
| Pomer S/N: | <= 8.5 dB |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba energie: | <= 3.5 W |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 133 x 63 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
HA-024
Skladom
