shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KRYTU PFB604W DAHUA
Materiál: Hliník - práškovo lakovaný ; Nosnosť: max. 4 kg ; Regulácia: v dvoch úrovniach ;
42,93 €
S DPH
Hliníkový držiak pre kryty
Nástenný držiak
| Vhodné pre kryty: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník - práškovo lakovaný |
| Nosnosť: | max. 4 kg |
| Farba: | Biela |
| Regulácia: | v dvoch úrovniach |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| Rozmery: | 100 x 146 x 264 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
