shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KRYTU BR-301TP
Hliníkový držiak pre kryty a kamery, vonkajší;Materiál: Hliník - práškovo lakovaný ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 260 mm ; Farba: Biela ;
7,54 €
S DPH
Hliníkový držiak pre kryty a kamery, vonkajší
| Materiál: | Hliník - práškovo lakovaný |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 260 mm |
| Ukrytie káblu: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Regulácia: | v dvoch úrovniach |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | 300 x 84 x 125 mm |
| Záruka: | 2 roky |
BR-301TP
Skladom

