shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁMKA ASF500A DAHUA
Nosnosť: 500 kg ; Menovité napätie: 12 V DC / 24 V DC ; Spotreba prúdu: 480 mA / 240 mA ; Vybrané vlastnosti: LED indikácia ;
234,75 €
S DPH
Elektromagnetický zámok, povrchový, samostatný.
S jednoduchým dizajnom a vyrobený modernou technológiou je spoľahlivým zariadením na zamykanie dverí a brán.
Otvorenie uzamknutej zámky vyžaduje silu väčšiu než > 500 kg.
Pôsobí reverzibilne - pri vypnutom napájaní je odomknutý.
Zámok je zložený z dvoch prvkov: elektromagnet (obvykle pripevnený v ráme) a doska zámku (obvykle pripevnená k dverám).
Bezchybná prevádzka zámky je výsledkom absencie mechanických prvkov, ktoré sa môžu po čase poškodiť.
Zariadenie je určené pre vnútorné použitie.
| Nosnosť: | 500 kg |
| Menovité napätie: | 12 V DC/ 24 V DC |
| Spotreba prúdu: | 480 mA / 240 mA |
| Vybrané vlastnosti: | LED indikácia |
| Hmotnosť: | 3.92 kg (celkom) |
| Rozmery: | 265 x 71 x 40 mm (ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁMKA) 186 x 60 x 13 mm (kovová doska) |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
