shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁMOK SKRINKY DT-3033 REVERZNÝ DANTOM
Menovité napätie: 12 V DC ; Spotreba prúdu: 300 mA ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Spätná činnosť: Po výpadku napätia budú dvere odblokované ; Vybrané vlastnosti: Vzdialenosť vysunutia kolíka : 9 mm ;
21,80 €
S DPH
Reverzná elektromagnetická západka určená pre montáž do skriniek a schránok na miestach, ako sú: šatne, plavárne, letiská, nákupné centrá, úschovne batožiny a pod.
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 300 mA |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | Po výpadku napätia budú dvere odblokované |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Vybrané vlastnosti: | Kontrola stavu zámku - Kontakt NO Vzdialenosť vysunutia kolíka : 9 mm Povrchová montáž (dá sa použiť na úzkych dverných zárubniach) |
| Hmotnosť: | 0.27 kg (celkom) |
| Rozmery: | 74 x 36 x 31 mm - Elektromagnetická zámka 33 x 36 x 30 mm - Objímka |
| Výrobca / Značka: | DANTOM |
| Záruka: | 2 roky |

