shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTROMAGNETICKÝ NÁBYTKOVÝ ZÁMOK DT-03 DANTOM
Menovité napätie: 12 V DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Vybrané vlastnosti: Pokiaľ nie je napájaný, zostane zámok zamknutý – vysunutý kolík, Možnosť samostatného nastavenia drieku po 90° ;
11,96 €
S DPH
Nábytkový zámok DT-03 umožňuje praktickú a bezpečnú správu prístupu k skrinkám alebo depozitným schránkam na miestach, ako sú: letiská, obchodné centrá, plavárne, posilňovne, športové haly a pod.
Zámok vďaka svojej konštrukcii zostane v prípade zániku napájania zamknutý.
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 1 A |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Pokiaľ nie je napájaný, zostane zámok zamknutý – vysunutý kolík, Vzdialenosť vysunutia kolíka : 10 mm Možnosť samostatného nastavenia drieku po 90° Otvorenie napäťovým impulzom : < 1 s ... max. 10 s |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | <= 10 s |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 42 x 30 x 54 mm |
| Výrobca / Značka: | DANTOM |
| Záruka: | 2 roky |

