shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R3-12.21P
Menovité napätie: 11 V ± 1 V AC/DC ; Použitie: pravé dvere ;
25,65 €
S DPH
Elektrický záves typu R3-12.21P je navrhnutý pre dvere a brány s kovovým profilom, pre spoluprácu so západkovo-zásuvkovou alebo západkovou zámkou.
| Menovité napätie: | 11 V ± 1 V AC/DC |
| Spotreba prúdu: | 240 mA AC/ 350 mA DC |
| Použitie: | pravé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustný ťah za dvere na uvoľnenie západky: | 30 N |
| Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: | 3000 N |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Hmotnosť: | 0.20 kg |
| Rozmery: | 22 x 28.5 x 90 mm |
| Záruka: | 2 roky |
R3-12.21P
Skladom


