shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R4-12.11
Symetrický elektrozámok so zníženým príkonom;Menovité napätie: 11 V ± 1 V DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Nastavenie medzery: 3 mm ;
20,49 €
S DPH
Symetrický elektrozámok so zníženým príkonom
Elektrický záves typu R4-12.11 je navrhnutý pre dvere a brány s kovovým profilom, pre spoluprácu so západkovo-zásuvkovou alebo západkovou zámkou
| Menovité napätie: | 11 V ± 1 V DC |
| Spotreba prúdu: | 240 mA @ 10 V DC/ 290 mA @ 12 V DC |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | 3 mm |
| Prípustný ťah za dvere na uvoľnenie západky: | 30 N |
| Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: | 3000 N |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 21 x 29 x 68 mm |
| Záruka: | 2 roky |
R4-12.11
Skladom

