shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTROMAGNETICKÝ NÁBYTKOVÝ ZÁMOK DT-813
Menovité napätie: 12 V DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný nárazník Maximálny priemer oblúka : 3 mm ;
13,37 €
S DPH
Nábytkový zámok DT-813 umožňuje praktickú a bezpečnú správu prístupu k skrinkám alebo depozitným schránkam na miestach, ako sú: letiská, obchodné centrá, plavárne, posilňovne, športové haly a pod.
Zámok má nárazník, vďaka ktorému sa dvierka skrinky samočinne otvoria v okamžiku odblokovania
Zámok vďaka svojej konštrukcii zostane v prípade zániku napájania zamknutý.
Blokáciu zámku možno mechanicky uvoľniť, ale vyžaduje to priamy prístup k mechanizmu
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 1.8 A |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Zabudovaný nárazník Maximálny priemer oblúka : 3 mm Možnosť mechanického odblokovania mechanizmu zámku Kontrola stavu zámku |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | 10 s |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 70 x 65 x 13 mm |
| Výrobca / Značka: | DANTOM |
| Záruka: | 2 roky |

