shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES R3-12.13L
Menovité napätie: 11 V ; Spotreba prúdu: 300 mA ; Použitie: ľavé dvere ; Spätná činnos ; Nastavenie medzer ; Prípustný ťah za dvere na uvoľnenie západky: 30 N ; Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: 3000 N ;
23,69 €
S DPH
Elektrický záves typu R3-12.13L je navrhnutý pre dvere a brány s kovovým profilom, pre spoluprácu so západkovo-zásuvkovou alebo západkovou zámkou.
Pôsobí reverzibilne - pri vypnutom napájaní je odomknutý.
| Menovité napätie: | 11 V ± 1 V |
| Spotreba prúdu: | 300 mA |
| Použitie: | ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustný ťah za dvere na uvoľnenie západky: | 30 N |
| Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: | 3000 N |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Hmotnosť: | 0.20 kg |
| Rozmery: | 22 x 28.5 x 90 mm |
| Záruka: | 2 roky |
R3-12.13L
Skladom


