shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁPADKA ASF802 REVERZNÝ DAHUA
Menovité napätie: 12 V DC ; Spotreba prúdu: 110 mA ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Spätná činnos ;
99,56 €
S DPH
Elektromagnetická západka s blokovaním pred zatvorením dverí v nesprávnej polohe.
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 110 mA |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Vybrané vlastnosti: | Regulácia odloženia zaistenia dverí : 0 / 3 / 6 / 9 s Zabezpečenie pred vysunutím západky pri nesprávnej polohe dverí |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Rozmery: | 205 x 42 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |


