shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTROMAGNETICKÝ NÁBYTKOVÝ ZÁMOK ATLO-DT-L09
Menovité napätie: 12 V DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Vybrané vlastnosti: Pokiaľ nie je napájaný, zostane zámok zamknutý – vysunutý kolík ;
7,79 €
S DPH
Nábytkový zámok ATLO-DT-L09 umožňuje praktickú a bezpečnú správu prístupu k skrinkám alebo depozitným schránkam na miestach, ako sú: letiská, obchodné centrá, plavárne, posilňovne, športové haly a pod.
Zámok vďaka svojej konštrukcii zostane v prípade zániku napájania zamknutý.
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 1.6 A |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Pokiaľ nie je napájaný, zostane zámok zamknutý – vysunutý kolík Vzdialenosť vysunutia kolíka : 10.5 mm |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | <= 10 s |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 54 x 42 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |

