shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTROMAGNETICKÝ NÁBYTKOVÝ ZÁMOK ATLO-DT-C07
Menovité napätie: 12 V DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný nárazník, Maximálny priemer oblúka : 3 mm, Farba : Strieborný ;
4,66 €
S DPH
Nábytkový zámok ATLO-DT-C07 umožňuje praktickú a bezpečnú správu prístupu k skrinkám alebo depozitným schránkam na miestach, ako sú: letiská, obchodné centrá, plavárne, posilňovne, športové haly a pod.
Zámok má nárazník, vďaka ktorému sa dvierka skrinky samočinne otvoria v okamžiku odblokovania
Zámok vďaka svojej konštrukcii zostane v prípade zániku napájania zamknutý.
Blokáciu zámku možno mechanicky uvoľniť, ale vyžaduje to priamy prístup k mechanizmu
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 2 A |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Zabudovaný nárazník, Maximálny priemer oblúka : 3 mm, Možnosť mechanického odblokovania mechanizmu zámku Kontrola stavu zámku Farba : Strieborný |
| Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: | 150 kg |
| Hmotnosť: | 0.18 kg - Dverová zámka (čap) 0.01 kg - Skobel |
| Rozmery: | 73 x 66 x 14 mm - Dverová zámka (čap) 35 x 20 x 25 mm - Skobel |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |

