shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTROMAGNETICKÝ ZÁVES ASF702 DAHUA
Menovité napätie: 12 V DC ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ;
105,35 €
S DPH
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 320 mA |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustné zaťaženie dverí pôsobiacich na zámku: | 4900 N |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 124 x 32 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |

