shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTRICKY OVLÁDANÁ ZÁPADKA ASF601A DAHUA
Menovité napätie: 12 V DC ; Spotreba prúdu: max. 300 mA ; Použitie: pravé dvere / ľavé dvere ;
130,31 €
S DPH
Elektricky ovládaná západka s blokovaním zatvorenia dverí v nesprávnej polohe.
Pozor!%
V prípade odpojenia napájania zostane západka v polohe, v ktorej sa nachádzala pred zánikom napätia.
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 300 mA |
| Použitie: | pravé dvere / ľavé dvere |
| Blokácia západky: | ![]() |
| Pamäťová funkcia: | ![]() |
| Spätná činnosť: | ![]() |
| Nastavenie medzery: | ![]() |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Vybrané vlastnosti: | Spolupráca so systémami domácich videotelefónov a kontroly prístupu Zabezpečenie pred vysunutím západky pri nesprávnej polohe dverí Automatické zaistenie dverí po 15s, pokiaľ boli odblokované, ale neboli otvorené |
| Hmotnosť: | 1.38 kg |
| Rozmery: | 130 x 105 x 40 mm - Elektromagnetická zámka 40 x 105 x 40 mm - Objímka |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |


