shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ADAPTÉR USB-C/HDMI
Vstupy: USB-C - konektor ; Výstupy: HDMI - zásuvka ; Hlavné vlastnosti: Plug & Play, Podpora HDR ;
9,90 €
S DPH
Adaptér USB-C/HDMI umožňuje pripojiť externý monitor s konektorom HDMI k zariadeniam, ktoré podporujú prenos videa prostredníctvom konektora USB-C.
Zariadenie nevyžaduje inštaláciu ďalších ovládačov a je plne kompatibilné so všetkými bežnými operačnými systémami
| Vstupy: | USB-C - konektor |
| Výstupy: | HDMI- zásuvka |
| Podporované rozlíšenia: | max. 4K UHD@ 60 Hz |
| Podpora audia: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | Plug & Play, Prevádzkové režimy : Mirror, Extend, Podpora HDR |
| Napájanie: | 5 V DC- z portu USB-C |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| Rozmery: | 69 x 26 x 16 mm |
| Záruka: | 2 roky |
USB-C/HDMI
Skladom

