shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ADAPTÉR DP-W/HDMI-G
Vstupy: DisplayPort - konektor ; Výstupy: HDMI - zásuvka ;
6,69 €
S DPH
Zariadenie mení signál DisplayPort na signál HDMI.
Adaptér predstavuje ideálne riešenie pre pripojenie notebooku alebo počítača majúcich výstupy DisplayPort k počítaču alebo k inému HDMI prijímaču.
| Vstupy: | DisplayPort - konektor |
| Výstupy: | HDMI- zásuvka |
| Podporované rozlíšenia: | max. 4K UHD |
| Štandard DisplayPort: | 1.2 |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | <= 17.28 Gb/s Video <= 21.6 Gb/s TDMS |
| Počet zobrazovaných farieb: | 48 bpp |
| Podpora audia: | 8 Kanálov / 768 kHz / 24 bit |
| Hlavné vlastnosti: | Plug & Play Detekcia pohotovostného režimu Automatický prechod pohotovostného režimu do režimu uspania |
| Napájanie: | 5 V DC- z portu HDMI |
| Hmotnosť: | 0.026 kg |
| Rozmery: | 49 x 20 x 12 mm - Konektor DisplayPort 45 x 22 x 12 mm - Zásuvka HDMI ~ 15 cm (dĺžka kábla) |
| Záruka: | 2 roky |
DP-W/HDMI-G
Skladom
