shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ROZBOČOVAČ HDMI-SP-1/4-V1
Počet HDMI vstupov: 1 ks. ; Počet HDMI výstupov: 4 ks. ; Podporovaný štandard HDMI: 1.4b ; Podporované rozlíšenia: 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 3D 1080p, 4K UHD, 3D 4K UHD ; Vybrané vlastnosti: Rýchlosť prenosu (Baudrate) : 3.4 Gb/s, Šírka pásma max. 340 MHz, Kovový kryt - Tienená ;
12,67 €
S DPH
Rozbočovač umožní rozdeliť vstupný HDMI signál do niekoľkých výstupných HDMI signálov
Zariadenie možno pripojiť behom niekoľkých okamihov a nevyžaduje žiadnu konfiguráciu
Pre veľké systémy možno zariadenie zapojiť v sériách
| Počet HDMI vstupov: | 1 ks. |
| Počet HDMI výstupov: | 4 ks. |
| Podporovaný štandard HDMI: | 1.4b |
| Podporované rozlíšenia: | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 3D 1080p, 4K UHD, 3D 4K UHD |
| Maximálna dĺžka kábla: | 8 m - pre 26AWG HDMI( Vstup / Výstup ) |
| Zhoda s HDCP: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Farba : 8 / 10 / 12 bit Podpora technológie 3D Podpora formátu : DTS-HD / Dolby true HD / DTS / Dolby-AC3 / DSD Rýchlosť prenosu (Baudrate) : 3.4 Gb/s, Šírka pásma max. 340 MHz, Kovový kryt - Tienená |
| Napájanie: | 5 V / 1 A - Zástrčka 2.1/5.5 mm (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 97 x 62 x 23 mm |
| Záruka: | 2 roky |
HDMI-SP-1/4-V1
Skladom

