shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ROZBOČOVAČ HDMI-SP-1/4-2.0
Počet HDMI vstupov: 1 ks. ; Počet HDMI výstupov: 4 ks. ; Podporovaný štandard HDMI: 2.0 ; Podporované rozlíšenia: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 3D 1080p, 4K UHD ; Vybrané vlastnosti: Kovový kryt - Tienená ;
60,53 €
S DPH
Rozbočovač umožní rozdeliť vstupný HDMI signál do niekoľkých výstupných HDMI signálov.
Zariadenie možno pripojiť behom niekoľkých okamihov a nevyžaduje žiadnu konfiguráciu.
Pre veľké systémy možno zariadenie zapojiť v sériách.
| Počet HDMI vstupov: | 1 ks. |
| Počet HDMI výstupov: | 4 ks. |
| Podporovaný štandard HDMI: | 2.0 |
| Podporované rozlíšenia: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 3D 1080p, 4K UHD |
| HDCP: | 2.2 |
| Maximálna dĺžka kábla: | 15 m - Vstup 25 m - Výstupy |
| Napájanie: | 5 V / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | Kovový kryt - Tienená EDID support CEC support HDR support Podpora technológie 3D |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 148 x 63 x 22 mm |
| Záruka: | 2 roky |
HDMI-SP-1/4-2.0
Na objednávku
