shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 24V/1.5A/GPV-MINI
Výstupné napätie: 24 V DC ; Maximálne zaťaženie: 1.5 A ; Výstupný výkon: 36 W ; Index of Protection: IP67 ;
9,32 €
S DPH
Hermetický zdroj v plastovom kryte
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 180 ... 264 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 47 ... 63 Hz |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Maximálne výstupné napätie: | ± 3 % |
| Maximálne zaťaženie: | 1.5 A |
| Výstupný výkon: | 36 W |
| Účinnosť: | 83 % |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | PreťaženéSkratové Nadnapäťové Prehriatie |
| Vybrané vlastnosti: | Trieda ochrany : II Kryt prispôsobený/uzpůsoben na montáž na steny/zdi |
| Typ puzdra: | Plast, Vodotesné |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.20 kg |
| Rozmery: | 140 x 32 x 25 mm |
| Záruka: | 3 roky |
24V/1.5A/GPV-MINI
Skladom
