shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR GV6-24V/3.2A
Výstupné napätie: 24 V DC ; Maximálne zaťaženie: 3.2 A ; Výstupný výkon: 75 W ; Index of Protection: IP67 ;
39,93 €
S DPH
Hermetický zdroj v plastovom kryte
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 200 ... 240 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 3.2 A |
| Výstupný výkon: | 75 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | PreťaženéSkratové Nadnapäťové Prehriatie |
| Vybrané vlastnosti: | Kryt prispôsobený/uzpůsoben na montáž na steny/zdi |
| Typ puzdra: | Kovová, Hermetická |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| Rozmery: | 137 x 67 x 37 mm |
| Záruka: | 3 roky |
GV6-24V/3.2A
Skladom
