shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
OCHRANNÝ MODUL ZB-2 SATEL
Modul ZB-2 je navrhnutý na ochranu DC výstupu napájania pred preťažením;Spolupráca: CA-64 EPS, CA-64 ADR, CA-64 PP, CA-64 OPS-R/OC/ROC ; Prúd odpojenia: 1700 mA ; Napájacie napätie: 12 V DC ;
14,30 €
S DPH
Modul ZB-2 je navrhnutý na ochranu DC výstupu napájania pred preťažením.
Používa sa pri zdrojoch, ktoré nedisponujú prúdovými chráničmi a ukazovateľmi preťaženia.
Výstup OVL je v priebehu bežnej činnosti modulu uzatvorený do hmoty, v prípade preťaženia výstupu OUT je odpojený..
| Spolupráca: | CA-64 EPS, CA-64 ADR, CA-64 PP, CA-64 OPS-R/OC/ROC |
| Prúd odpojenia: | 1700 mA |
| Spotreba prúdu: | 1.5 mA |
| Napájacie napätie: | 12 V DC |
| Výstupné napätie: | Vstupné napätie - 0.6 V (pri plnom zaťažení) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.015 kg |
| Rozmery: | 61 x 51 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
ZB-2
Skladom
