shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL MONTÁŽNYCH SVORIEK MZ-3-CT SATEL
MZ-3-CT uľahčuje vytvorenie pripojenia v nízkonapäťových systémoch;Počet svoriek: 38 ; Typ konektora: Konektory typu Krone ; Maximálne napätie: 24 V AC / DC ; Maximálny prúd: 500 mA ;
14,30 €
S DPH
MZ-3-CT uľahčuje vytvorenie pripojenia v nízkonapäťových systémoch.
| Počet svoriek: | 38 + 2 ( TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu ) |
| Typ konektora: | Konektory typu Krone |
| Maximálne napätie: | 24 V AC/ DC |
| Maximálny prúd: | 500 mA |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 132 x 89 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
MZ-3-CT
Skladom
