shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ŠESŤHRANNÁ MATICA N-M6/KL-8
Rozmery: M6 ; Materiál prevedenia: Pozinkovaná oceľ ; Trieda odolnosti: 8 ;
0,01 €
S DPH
Pozinkovaná šesťhranná matica
| Rozmery: | M6 |
| Materiál prevedenia: | Pozinkovaná oceľ |
| Trieda odolnosti: | 8 |
| Vybrané vlastnosti: | Zhoda s DIN 934 |
| Hmotnosť: | 0.002 kg |
| Veľkosť kľúča: | 10 mm |
| Hrúbka: | 5 mm |
| Záruka: | 2 roky |
N-M6/KL-8
Skladom
