shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÁMOK NA SKRINKY TPR-ZAM
Použitie: Puzdrá TPR ; Typ závitu: M16 ; Dĺžka západky: 28 mm ; Vzdialenosť západky od zámku: 11.5 mm ; Materiál prevedenia: Nikel ;
3,68 €
S DPH
Cylindrický zámok pre skrine (inštalačné krabice) série TPR
| Použitie: | Puzdrá TPR |
| Typ závitu: | M16 |
| Dĺžka západky: | 28 mm |
| Vzdialenosť západky od zámku: | 11.5 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Súčasťou balenia sú 2 kľúče |
| Materiál prevedenia: | Nikel |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| Rozmery: | 39 x 20 x 22 mm |
| Záruka: | 2 roky |
TPR-ZAM
Skladom
