shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VONKAJŠIE IR OSVETLENIE IRL-30/90
Dosah: 30 m ; Uhol osvetlenia: 90 ° ; Súmrakové čidl ; Napájanie: 12 V DC / 670 mA ; Optická vlnová dĺžka: 850 nm ;
18,51 €
S DPH
Vonkajšie IR osvetlenie so súmrakovým čidlom
| Dosah: | 30 m |
| Uhol osvetlenia: | 90 ° |
| Kryt: | Hliník |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 670 mA |
| Optická vlnová dĺžka: | 850 nm |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Rozmery: | 114 x 85 x 74 |
| Záruka: | 2 roky |
IRL-30/90
Skladom

