shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VONKAJŠIE IR OSVETLENIE IRL-60/90
Dosah: 60 m ; Uhol osvetlenia: 90 ° ; Súmrakové čidl ; Napájanie: 12 V DC / 1.67 A ; Optická vlnová dĺžka: 850 nm ;
33,14 €
S DPH
Vonkajšie IR osvetlenie so súmrakovým čidlom
| Dosah: | 60 m |
| Uhol osvetlenia: | 90 ° |
| Kryt: | Hliník |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 1.67 A (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Optická vlnová dĺžka: | 850 nm |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.806 kg |
| Rozmery: | 180 x 140 x 94 |
| Záruka: | 2 roky |
IRL-60/90
Skladom

