shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
POSTRANNÝ MAGNETICKÝ SPOJ B-1P-BR SATEL
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: 100 V ; Maximálny spínací prúd: 500 mA ; Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 19 mm ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 20 mm ; Farba: Hnedá ;
4,26 €
S DPH
Magnetické snímače možno použiť všade tam, kde je vyžadovaná kontrola stavu dverí a alebo ďalších pohyblivých častí, napr. na ochranu alebo monitorovanie vstupu do konkrétnych miest, priestorov, zariadení; v systémoch automatickej kontroly atď.
Spoj je navrhnutý na povrchovú montáž
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: | 100 V |
| Maximálny spínací prúd: | 500 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 19 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 20 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Dĺžka káblu : 40 cm Small sealed pill shaped body |
| Farba: | Hnedá |
| Rozmery: | 28 x 9.5 x 5 mm |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
B-1P-BR
Skladom
