shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
POSTRANNÝ MAGNETICKÝ SPOJ B-1M-BR SATEL
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: 100 V ; Maximálny spínací prúd: 500 mA ; Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 30 mm ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 33 mm ; Vybrané vlastnosti: Spoj je navrhnutý na povrchovú montáž ; Farba: Hnedá ; Rozmery: 51 x 9 x 12 mm ;
5,78 €
S DPH
Magnetické snímače možno použiť všade tam, kde je vyžadovaná kontrola stavu dverí a alebo ďalších pohyblivých častí, napr. na ochranu alebo monitorovanie vstupu do konkrétnych miest, priestorov, zariadení; v systémoch automatickej kontroly atď..
Spoj je navrhnutý na povrchovú montáž.
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: | 100 V |
| Maximálny spínací prúd: | 500 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 30 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 33 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Spoj je navrhnutý na povrchovú montáž |
| Farba: | Hnedá |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 51 x 9 x 12 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
B-1M-BR
Skladom
