shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
POSTRANNÝ MAGNETICKÝ SPOJ MC440 ALARMTECH
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: 48 V ; Maximálny spínací prúd: 500 mA ; Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 37 mm Drevo / 24 mm Oceľ ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 40 mm Drevo / 25 mm Oceľ ; Farba: Biela ;
13,37 €
S DPH
Magnetické snímače možno použiť všade tam, kde je vyžadovaná kontrola stavu dverí a alebo ďalších pohyblivých častí, napr. na ochranu alebo monitorovanie vstupu do konkrétnych miest, priestorov, zariadení; v systémoch automatickej kontroly atď.
Spoj je navrhnutý na povrchovú montáž
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: | 48 V |
| Maximálny spínací prúd: | 500 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 37 mm Drevo / 24 mm Oceľ |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 40 mm Drevo / 25 mm Oceľ |
| Vybrané vlastnosti: | Umelá hmota (ABS) NC výstup - magnet priblížený k jazýčkovému kontaktu – nevyvoláva poplach, kontakty sú uzatvorené Konektory : skrutkové svorky Ochrana proti sabotáži Zhoda s normou EN 50131-2-6 @ Grade 2 Environmentálna trieda EN 50130-5 : Trieda II Index of Protection: IP43 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 65 x 20.6 x 14.8 mm - Jazýčkový kontakt 65 x 14.5 x 14.8 mm - magnet |
| Výrobca / Značka: | ALARMTECH |
| Záruka: | 2 roky |
MC440
Skladom
